Про нас

ЩО МИ РОБИМО

Далі ...
Бенефіціари

 

Далі ...
проект фінансується

 


Європейським Союзом

Засідання Наглядової ради щодо реалізації проекту

Жвава дискусія про першу хвилю набору Програми залучення фахівців та перші результати проекту в сфері законодавчого наближення, підготовки кадрів, координації процесів європейської інтеграції та комунікації з громадськістю для донесення необхідності й результатів реформ у рамках Угоди про асоціацію. Зібрання заступників міністрів з питань європейської інтеграції, керівників підрозділів профільних міністерств, які імплементують пріоритети Угоди про асоціацію, учасників від Представництва Європейського Союзу в Україні і Групи підтримки України, а також партнерських проектів у одному місці. Це все - про перше засідання Наглядової ради, яка 21 вересня 2016 розглянула стан імплементації проекту Association4U, фінансованого ЄС.

Ядром проекту є Програма залучення фахівців з впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Її ціль - рекрутувати місцевих професіоналів (молодших, асоційованих і старших), котрі посилять кадровий потенціал українських владних інституцій для всебічного виконання ними своїх зобов’язань за Угодою про асоціацію.

Як наголосив керівник команди проекту Assocoation4U Янош Законі, це перший проект в Україні, який залучає настільки широке коло місцевих фахівців. «Це новий тип проекту, фінансованого ЄС, результати якого більш ніж на 90% залежать від потужностей, зобов’язань та роботи українських партнерів і залучених фахівців». Дійсно, 93,3% від загальної кількості робочих днів у рамках проекту припадають на українських фахівців, чий сумарний внесок в проект відповідає роботі 100 працівників, зайнятих повний робочий день, протягом двох років і трьох місяців.

Крім того, проект Association4U готує молодше покоління фахівців у сфері європейської інтеграції, які, як очікується, продовжать працювати в органах української влади державними службовцями.

Бенефіціарами проекту Assocoation4U є офіс Віце-прем'єр-міністра з питань європейської інтеграції, Урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, а також профільні міністерства, які імплементують пріоритети Угоди про асоціацію. Таким чином, проект уже зараз, як це й передбачено його концепцією, робить внесок в імплементацію Угоди про асоціацію та Поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі з ЄС.

Іван Гайванович, старший фахівець з комунікацій