Про нас

ЩО МИ РОБИМО

Далі ...
Бенефіціари

 

Далі ...
проект фінансується

 


Європейським Союзом

Перша зустріч зі стратегічних комунікацій

Перший стратегічний мітинг проекту з Представництвом Європейскього Союзу в Україні, Інтерьюз та офіцерами з комунікацій Міністерства (Міністерство Економічного Розвитку і Торгівлі України, Міністерство Інфраструктури, Міністерство Енергетики та Вугільної Промисловості, Міністерство Соціальної Політики, Міністерство Юстиції) відбувся 29-го листопада.

Mara Dzierniece, експерт з комунікацій з великим досвідом роботи у латвійському парламенті, ввела тему комунікацій поділяючи всі найкращі практики з Латвії щодо урядових комунікацій.

Під час зустрічі учасники з інституцій поділили їхні стратегічні бачення та презентували свої комунікаційні зусилля. Підготовлені комунікаційні повідомлення від проекту також були обговорені.

 

Будь-якій людині треба чітке розуміння того, чого очікувати від тієї чи іншої реформи формується за умови, що різні інформаційні джерела доповнюють одне одного. І добре, коли державні службовці, в компетенції яких - інформування населення, виходять до нас з Вами із взаємно доповнюючими повідомленнями, кожен додаючи певні деталі, що формують цілісне розуміння реформи. Проте, як свідчить практика, це не завжди так.

Для вирішення проблеми, Проектом, спільно з Урядовим офісом з питань європейської інтеграції, Офісом Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євро-атлантичної інтеграції та галузевими міністерствами, розробляється спільний комунікаційний план інформування громадськості стосовно суті конкретних реформ в рамках виконання Угоди про асоціацію. Очікуємо, що це в свою чергу, сприятиме процесу координації дій та повідомлень урядових інституцій.

Реалізація спільного комунікаційного плану вимагатиме від комунікаційних відділів ключових міністерств та відомств, додаткових знань та навичок, аби доступно пояснювати переваги та виклики реформування країни в рамках виконання Угоди про асоціацію. А для цього самим комунікаторам важливо ці речі достеменно знати та розуміти, тож будемо навчатись!

 

Важливим є питання залучення громадськості до процесів реформування, тож актуальним є й пошук нових форм співпраці з громадянським суспільством, а створення веб-порталу для комплексного охоплення питань євроінтеграції може стати сучасним вирішенням питання пошуку необхідної інформації в один клік.