Про нас

ЩО МИ РОБИМО

Далі ...
Бенефіціари

 

Далі ...
проект фінансується

 


Європейським Союзом

Проведення уроків ЄС у Луганській області

«Розповісти дітям про Європейський Союз зрозумілими словами можливо і потрібно. Якщо уроки сплановано у формі гри, діти не помічають, що вчаться», - вважає Світлана Бацюкова, тренер проекту «Аssociation 4U”. 11-12 травня  Світлана провела уроки Європи в загальноосвітніх школах м.Северодонецька Луганської області. Більше 200 учнів третіх та четвертих класів стали учасниками уроків.  Проведення уроків та поїздка Світлани до Луганської області були підтримані в рамках проекту «Я можу» благодійної організації «Восток-SOS”.

Дітям було цікаво дізнатися, що спільного і різного між країнами ЄС, для чого вони об’єдналися, які є імена, які є мови, які країни найбільші і найменші за територією тощо. Із захопленням, учні вивчали прапори країн, створювали мапу ЄС, відповідали на запитання тренера, дивились відео та змагаючись, показували різні країни на великій мапі.

«Дещо вразило те, що на питання, про що ми будемо сьогодні говорити, деякі учні відповідали – про війну», - коментує Світлана. «Можливо, особливо в містах, від яких «війна» не так вже й далеко, ми маємо більше говорити про мир. І я щаслива, що тема ЄС стала однією із «мирних» тем, яку цими днями вивчали діти».

«Уроки Європи дали нові знання не тільки дітям, але й вчителям щодо використання інтерактивних методик викладання матеріалу про Європейській Союз, що стають дедалі більш актуальними», - коментує Марія Гуляєва, координатор офісу «Восток-SOS” в Северодонецьку.

Учні кожного класу-учасника уроків Європи були отримали дитячі публікації та мапи від Представництва ЄС в Україні. 

Уроки закінчилися флешмобом #Europestartswithme,  в якому взяли участь учні третіх класів.