Про нас

ЩО МИ РОБИМО

Далі ...
Бенефіціари

 

Далі ...
проект фінансується

 


Європейським Союзом

Безкоштовний онлайн-курс для українських експортерів: оголошуємо конкурс найуспішніших слухачів!

З 1 березня українські спеціалісти, які займаються питаннями експорту, можуть підвищити свою кваліфікацію завдяки безкоштовному онлайн-курсу «Smart exporter: електронні ресурси, регулювання та вимоги для експорту до ЄС».

Курс розроблено тренером і консультантом із питань експорту на міжнародні ринки, автором посібника для експортерів до ЄС Олегом Мирошніченком за підтримки Western NIS Enterprise Fund.

Курс доступний 24/7 на освітній платформі EdEra за посиланням: www.ed-era.com/export2

Інформаційний партнер онлайн-курсу — проект ЄС “Association4U”. Ми заохочуємо Вас статифаховим представником української бізнес-спільноти. Саме тому 10 найуспішніших слухачів курсу (за відсотком набраних балів) отримають у подарунок книги українських видавництв зі сфери міжнародного бізнесу!

Про що курс?

«Вища експортна математика» доступною мовою та у зручному форматі. Студенти отримають навички використання сучасних онлайн-інструментів для отримання аналітичної, регуляторної та маркетингової інформації, а також розуміння суті регулювань і стандартів ЄС у процесі ведення експортної діяльності.

Для кого цей курс?

Для спеціалістів, консультантів, експортних менеджерів та держслужбовців, які за сферою діяльності дотичні до експорту та торгівлі.